XWEB Copeland Soğuk Zincir

Ercan Teknik ve İklimlendirme A.Ş Kimdir?

1980 yılından beri iklimlendirme ve soğutma sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bugün, dünyanın en büyük iklimlendirme ve soğutma sektörü markalarının Türkiye distribütörlüğünü sürdürmekteyiz. Uzman mühendislerimiz ve  40 yıla dayanan tecrübelerimizle üst düzey teknolojiye sahip sistemlerin Türkiye tedariğinde yer alıyor ve bu sistemlerin doğru – verimli çalışmasını sağlıyoruz.

teknlolojik

Teknolojik Yatırım

guvence

40 Yıllık Güvence

deger

Değer Üreten Firma

MARKALARIMIZ

Distibütörlüğünü yaptığımız markalar

DİXELL HAKKINDA

Dixell; soğutma, iklimlendirme ve perakende sektörlerinde otomasyon ve kontrol sistemleriyle öncü gelmektedir. Emerson çatısı altında bulunan Dixell’in vizyonu yüksek teknoloji sistemlerini uygun fiyatlarla kullanıcıya ulaştırmak ve dünyada enerji tasarrufuna öncülük etmektir.

DİXELL UZAKTAN İZLEME VE SÜPERVİZÖR ÇÖZÜMLERİ

XWEB SERİSİ 

XWEB EVO ailesi,  perakende ve HVAC/R uygulamalarının yönetimi için üretilmiş olan üst düzey algoritma sistemine sahip bir uzaktan izleme sistemidir.

Yeni geliştirilen web ara yüzü ile kullanımı kolaylaştırılarak bilgiye daha hızlı ulaşılabilir bir hale gelmiştir. Sayfa tasarımı hızlı ve net bir şekilde bilgiye ulaşacak şekilde geliştirilmiştir; aynı ara yüzün hem lokal , hem uzak (PC ile) hem de mobil bağlantıda (tablet veya akıllı telefon ile) kullanılması ile, kullanıcı zengin içeriğe ve fonksiyonlara her tip bağlantıda da aynı hızda erişebilmektedir.

Sistemler, navigasyonun kolaylaştırılması ve özel yazılım ihtiyacı olmaması için, kişiselleştirilebilir web arayüzü ile
donatılmıştır. XWEB EVO enerji tasarrufunda bulunmak için tasarlanmış olduğu için, işletme maliyetlerini düşürerek çevrenin
korunmasına destek olmaktadır.


İchill Serisi

2 curcuit ve 6 kompresöre kadar yönetim imkanı tanıyan kompresör serisi

Ticari – endüstriyel alanda chiller ve heat pump uniteleri uygulamalarında kullanılan bir kontrolör ailesidir. Kompakt yapısı, sıradışı esnekliği elektronik genleşme valfi sürüş özelliği, free cooling ve sıcak kullanım suyu üretimi gibi gelişmiş özellikleriyle oldukça geniş kullanım özelliklerine sahiptirler. Bu aile hava/hava, su/hava, su/su ve motor kondensing unitelere uyum sağlarlar.

Kritik çalışma koşullarında kapasite düşürme

Nem kontrol

Isı geri kazanımı ve süpürme

Dinamik set değeri

Alarm için data logger

Dijital kontak ya da zaman bandıyla enerji tasarrufu

HOT HEY yada WİZMATE ile kolay kurulum

Dijital giriş üzerinden kapasite düşürme

Free-cooling yönetimi


iProCHILL SERİSİ KONTROLÖRLER

HVAC dünyasının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen, Chiller ve heat pump uygulamalarında 4 Devreye kadar ve 16 Kompresöre kadar  eksiksiz kontrol imkanı sunan iProChill serisi; hava/hava,  hava/su, su/su ve motor kondensing sistemlerini yönetebilir. Bu sistem yüksek bağlanabilirlik ve uzaktan yönetim imkanlarıyla fark yaratmaktadır.

Heat pump yönetimi ve sıcak su üretimi

VISOGRAPH grafik ekranı ve VISOTOUCH dokunmatik ekranlarla uyumlu

Intranet ağı ile ethernet bağlantısı

EmersonConnected ile sistem analizi ve yönetimi

Elektronik valf sürücüsü yönetimi ve kontrolü

Güncellemelerde USB port çıkışı

Master/Slave Modülü

LINUX sistemine bağlı güçlü platformIEV SERİSİ Elektronik Genleşme Valf Sürücüleri

IEV Serisi, ünitelerin aşırı ısınmasını optimum şekilde kontrol ederek  tüm çalışma koşullarında maksimum  performans göstermesini sağlayan ve enerji verimliliğinin artırılmasına yardımcı olan bir kontrolör ailesidir.

Unipolar/bipolar stepper valve desteği

1 yada 2 valfi yönetebilen modeller

Enerji tasarrufunda artış


Programlanabilir Kontrolörler İproGENUIS

iProGenuis tamamamen kişiselleştirilebilen ve ihtiyaçlara göre programlanabilen bir kontrolör ailesidir. Üst düzey tekonolojiye ve ultra entegrasyon seviyesine sahip bu aile; AHU, Drycooler ve Rooftop gibi uygulamalar için en verimli çözümlerden biridir.

SMS ya da E-mail ile alarm yönetimi

HTTP/FTP ile veri aktarımı

LIB Builder, Visoprog ve Wizmate programlama araçları

DIN Ray ya da duvara montaj

Alev beslemez ABS Kapak

512 MB Flash Memory

64 MB RAM

ISaGRAPH yazılımı

LUNIX işletim sistemi

Uzaktan bağlantı imkanı

USB ile veri indirme, güncelleme , hafıza kartı, Nano Wi-fi bağlantısı

Özelleştirilebilir web sayfaları ile HTML ve Javascript desteği

DETAYLI BİLGİ, DAHA ÇOK VERİ!

Dixell’in üst düzey ekran teknolojisiyle detaylı verilere ulaşmak daha kolay!

iProGENIUS Programlanabilir Kontrolörlerle Eksiksiz Uygulamalar

AHU

AHU uygulaması; sıcaklık, nem, basınç, hava kalite ve akış yönetiminin iklimlendirme veya proses uygulamaları için en ideal şekilde yapmak üzere tasarlanmıştır. En gelişmiş teknolojilerin eksiksiz yönetimini yaparak (IGK, değişken akış oranı ve daha fazlası…) yüksek enerji verimliliği sağlar.


DRYCOOLER

DRYCOOLER uygulaması; gelişmiş havalandırma regülasyonuyla pompa istasyonları, adyabatik soğutucular ve ısı eşanjörlerini yönetmektedir. Bu uygulamanın sahip olduğu esneklik başka bir çok uygulamayla kombine çalışmasına imkan tanımaktadır.


Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz. Ayrıca merak edip burada cevap bulamadığınız sorularınız içinde bizimle iletişime geçebilir ve cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Stokta olmayan ürünlerin teslim süresi sipariş miktarına bağlı olmakla beraber ortalama 3-4 haftadır.
Distribütör firma olduğumuz için bu tip hizmetlerimiz yok. Ama ücretsiz eğitim hizmetimiz var.
vap.gea.com adresinden online seçim programına ulaşabilirsiniz.
Dixell; İtalya’da, Bock; Almanya ve Çekya’da, Sensata; ABD’de, J&E Hall; İtalya’da, Leitenberger; Almanya’da E.C.A. Türkiye’de üretiliyor.
Uzaktan izleme sistemi; tesiste çalışmakta olan Soğutma / İklimlendirme sistemlerinin ne yaptığını, nasıl çalıştığını, neleri kontrol ettiğini ve nasıl sonuçlar alındığını canlı olarak izlemeye, kaydetmeye ve müdahalede bulunmaya yarayan sistemlerdir. İnternet bağlantısı yapılarak dünyanın herhangi bir yerinden tesisi takip ve kontrol etmek mümkündür.

Merak Ettiklerinizin Cevabı Burada Yok Mu?
O Zaman Aşağıdaki Butona Tıklayın

If you aren’t able to spare the time or the motivation to write an essay, it’s possible to employ someone to complete the task. Essay writing requires you to convert your thoughts into sentences that write my college paper are meaningful and adhere to the strict rules of grammar. Some students are not able to communicate in English proficiently. A professional essay writer is more suitable if you want for a high grade. They adhere to the rules of grammar and will provide you with a well-structured essay which you can be happy with.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir