SSS

Sık Sorulan Sorular


Bu sorunun tek bir cevabı yok. Muhafaza etmek istediğiniz her gıda özelinde farklı ihtiyaçlar bulunmaktadır. Fakat bir genelleme yapacak olursak açık olarak istiflenen meyve ve sebzelerin muhafazası için sıcaklık ve nem kontrolünün yapılması zorunludur. Hızlı tüketim şartlarında bu iki unsur ile yapılan muhafaza yeterli olacaktır. Orta ve uzun süreli muhafaza ihtiyaçlarında ise CO2 seviye (karbondioksit) kontrolü bu tip ürünlerin sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Meyveler özelinde ise kontrol edilmesi gereken unsurlara, meyveler tarafından salınan bazı gazlar eklenmektedir. Paketlenmiş olarak saklanacak ürünlerde sadece sıcaklık kontrolünün yapılması yeterli olacaktır.
İklimlendirme ve Soğutma sektörü temel sektörümüz olmakla beraber ilgili olması sebebiyle enerji sektörü de faaliyet gösterdiğimiz sektörler arasındadır.
Satış temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.
vap.gea.com adresinden online seçim programına ulaşabilirsiniz.
Distribütör firma olduğumuz için bu tip hizmetlerimiz yok. Ama ücretsiz eğitim hizmetimiz var.
Kurmuş olduğumuz Ercan Akademi bünyesinde düzenli olarak belirlenmiş konularda ücretsiz eğitimler düzenliyoruz. Mesleki bilgiler de içeren eğitimlerimiz oldukça ilgi görmektedir.
Taksit ve vade imkanları var, detaylar için satış temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Özel projelerde standart dışı uygulama ve çözümlerin bulunması sebebiyle proje içeriğine bağlı olarak ürün seçimi yapılmaktadır. Ürün teslim süreleri seçilen ürünlere bağlı olarak belirlenmektedir. Proje yönetim sürecimiz satış temsilcimizle yapılan ilk görüşme ile başlamaktadır. Daha sonra ihtiyaçlar belirlenerek konu proje ekibine aktarılmaktadır. Proje yönetimi bu noktadan itibaren Proje ekibi tarafından, satış ve yönetim koordinasyonu ile süreci ilerletmektedir.
Satmakta olduğumuz ürünler “teknik ürün” olmaları sebebiyle sektör profesyonellerinin hâkim olduğu kavram ve teknolojiler ile ilişkilidir. Dolayısıyla sektör profesyonellerinin sahip oldukları bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin bu tip ürünleri kullanma ya da kurma ihtimali çok düşüktür. Ürünlerimizi alıp kullanan ve bu ürünlerle son kullanıcılara hizmet veren tüm sektör profesyonellerine hem eğitim hem de canlı destek hizmeti vermekteyiz.
Dixell; İtalya’da, Bock; Almanya ve Çekya’da, Sensata; ABD’de, J&E Hall; İtalya’da, Leitenberger; Almanya’da E.C.A. Türkiye’de üretiliyor.