Neden Ercan Teknik?

Ercan Teknik İklimlendirme Ticaret ve Sanayi

1980 yılından beri soğutma ve iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren Ercan Teknik; sahip olduğu sektörü besleme ve büyütme zihniyeti, 40 yıllık deneyim ve bilgi birikimi, her güne aynı heyecanla başlayan ekibi ve daima değer üretme üzerine odakladığı algısıyla fark yaratmaktadır.

Teknolojik Yatırım

İklimlendirme ve soğutma konusunda teknolojiyi ve geleceği yakından takip eden Ercan Teknik A.Ş.,  işbirliği içinde bulunduğu tüm iştirakleri ile dünya standartlarındaki hizmeti ülkemize taşımaktadır. Firmamız sektör dernekleri; ISKID, ESSIAD ve Alişan Ercan’ın kurucu üyesi de olduğu SOSIAD bünyesinde aktif rol alarak mesleğin ve sektörün gelişimine elinden gelen azami katkıyı sağlamaya çalışmaktadır. Ercan Teknik ailesi, sektörün bilgi ve beceri ihtiyaçlarını karşılamak için yurtdışında verilen eğitimlerin eşdeğerlerini ücretsiz olarak yurtiçinde vermek amacıyla Ercan Akademi’yi kurmuştur.

Teknolojinin hızla değiştiği bir devirde teknolojiye yakınlık bir firmanın sadece bugünü için değil yarını için de yaptığı en büyük yatırımdır. Bu sebeple Ercan Teknik, hem son teknoloji ürünler ve hem de gelişen teknolojinin ihtiyaçlarına ayak uyduran etkili bir ekip ile müşterilerine hizmet vermektedir.

40 Yıllık Güvence

1980 yılında Ankara’da Alişan Ercan tarafından kurulan Ercan Teknik 2020 itibariyle sektörde 40. yılını kutlamaktadır. Özellikle ülkemiz gibi değişken ekonomiye sahip ülkelerde çok iyi hizmet veren firmaların ayakta kalabilmesi daha mümkün olmaktadır. Ercan Teknik Ailesi, 40 yıldır sorunsuz hizmet ve dünya standartlarında teknolojik hizmet anlayışı ile iklimlendirme ve soğutma konusunda müşterilerine hizmet vermekte onları geleceğe taşımaktadır.

Ankara’da başlayan başarılarla dolu bu macera, Ercan Teknik için uzun yıllardır İstanbul’da devam etmekte ve o günden bugüne büyük özveriler ile nice yeniliklere imza atarak sürdürülmektedir. Teknolojinin ve geleceğe yön vermenin önemini zaman içinde daha iyi anlayarak sektöre öncülük yapan Ercan Teknik, aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu ücretsiz akademisi ile müşterilerinin mesleki gelişimlerine önem vermektedir.

40 yıldır iklimlendirme ve soğutma teknolojileri konusunda “Etkili Çözümler Sunma” ilkesi ile hareket eden Ercan Teknik başarısını ilkeli, çalışkan ve dürüst çalışan ekibine borçlu olduğu bilmektedir. Bu bilinçten hareketle Ercan Teknik, ülkemiz için daha uzun yıllar süren başarı ve dünya standartlarında hizmeti amaçlamaktadır.

Aşk İle Çalışan Bir Ekip

Ercan Teknik Ailesi, müşterilerine ve birbirlerine olan bağlılıklarını sevgi  içerisinde karşılıklı değer anlayışıyla göstermekte ve  “Başarı için sevdiğin işi yapmalısın!” ilkesi ile hareket etmektedir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde hedefleyerek, müşterilere katılan değeri önemsemektedir. 40 Yıllık Ercan Teknik başarısının arkasında ki gizli güç; işini severek yapan bir ekip, bir ailedir!

Değer Üreten Bir Firma

Var olmanın temel sorumluluğu hayata ve topluma karşı sürdürülebilir değer üretebilmek, kendinden başkalarını ve sonrasını da düşünebilmektir. Ercan Teknik kurulduğu günden bu yana, 40 yıllık yolculuğu boyunca sorumluluklarını bilen, ülkesine değer üreten ve yaşadığı dünyayı önemseyen zihniyetinden vazgeçmemiştir ve vazgeçmeyecektir.

İlgini çekebilecek içerikler

Türkiye’de Transkritik CO2 soğutma sistemi çalışır mı?

Kısaca cevaplamak gerekirse; genel kanının aksine EVET, ÇALIŞIR! Oldukça da iyi… Tabii ki bu yanıtın alƨnı doldurmak gerekir: Doğada, atmosferimizin bir parçası...

Daha fazla oku

Elektronik Genleşme Valfi Sürüş Teknikleri

Günümüzde yurtdışında elektronik genleşme valfleri iklimlendirme ve soğutmanın her alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Soğutma ve iklimlendirme konusunda dünyada iyi bir...

Daha fazla oku

Soğuk Odalar ve Gıda Güvenliği

İster soğuk oda imalatı yapın ister soğuk odalardan birine sahip olun soğuk odaların gıda güvenliği için neden çok önemli olduğunu...

Daha fazla oku

Uzaktan İzleme Sistemi ve Enerji Analizinin Soğutma Tesislerindeki Pozitif Etkileri

Soğutma tesisleri olarak adlandırabileceğimiz tesisler; izolasyon malzemeleri kullanılarak ısıl olarak tecrit edilmiş ve soğutulmuş hacimler içeren tesislerdir. Bu tesisler; yerleşim...

Daha fazla oku

Ercan Teknik AŞ Bünyesinde Soğuk Zincirde Sıcaklık ve Enerji Tüketim Takibi

Soğuk zincir, ürün imalattan çıkıp muhafaza sıcaklığına ulaştıktan sonra tüketicinin satın alma anına kadar bu sıcaklıkta muhafaza edilmesi anlamına gelmektedir....

Daha fazla oku