Neden Ercan Teknik?

Ercan Teknik İklimlendirme Ticaret ve Sanayi

1980 yılından beri soğutma ve iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren Ercan Teknik; sahip olduğu sektörü besleme ve büyütme zihniyeti, 40 yıllık deneyim ve bilgi birikimi, her güne aynı heyecanla başlayan ekibi ve daima değer üretme üzerine odakladığı algısıyla fark yaratmaktadır.

Teknolojik Yatırım

İklimlendirme ve soğutma konusunda teknolojiyi ve geleceği yakından takip eden Ercan Teknik A.Ş.,  işbirliği içinde bulunduğu tüm iştirakleri ile dünya standartlarındaki hizmeti ülkemize taşımaktadır. Firmamız sektör dernekleri; ISKID, ESSIAD ve Alişan Ercan’ın kurucu üyesi de olduğu SOSIAD bünyesinde aktif rol alarak mesleğin ve sektörün gelişimine elinden gelen azami katkıyı sağlamaya çalışmaktadır. Ercan Teknik ailesi, sektörün bilgi ve beceri ihtiyaçlarını karşılamak için yurtdışında verilen eğitimlerin eşdeğerlerini ücretsiz olarak yurtiçinde vermek amacıyla Ercan Akademi’yi kurmuştur.

Teknolojinin hızla değiştiği bir devirde teknolojiye yakınlık bir firmanın sadece bugünü için değil yarını için de yaptığı en büyük yatırımdır. Bu sebeple Ercan Teknik, hem son teknoloji ürünler ve hem de gelişen teknolojinin ihtiyaçlarına ayak uyduran etkili bir ekip ile müşterilerine hizmet vermektedir.

40 Yıllık Güvence

1980 yılında Ankara’da Alişan Ercan tarafından kurulan Ercan Teknik 2020 itibariyle sektörde 40. yılını kutlamaktadır. Özellikle ülkemiz gibi değişken ekonomiye sahip ülkelerde çok iyi hizmet veren firmaların ayakta kalabilmesi daha mümkün olmaktadır. Ercan Teknik Ailesi, 40 yıldır sorunsuz hizmet ve dünya standartlarında teknolojik hizmet anlayışı ile iklimlendirme ve soğutma konusunda müşterilerine hizmet vermekte onları geleceğe taşımaktadır.

Ankara’da başlayan başarılarla dolu bu macera, Ercan Teknik için uzun yıllardır İstanbul’da devam etmekte ve o günden bugüne büyük özveriler ile nice yeniliklere imza atarak sürdürülmektedir. Teknolojinin ve geleceğe yön vermenin önemini zaman içinde daha iyi anlayarak sektöre öncülük yapan Ercan Teknik, aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu ücretsiz akademisi ile müşterilerinin mesleki gelişimlerine önem vermektedir.

40 yıldır iklimlendirme ve soğutma teknolojileri konusunda “Etkili Çözümler Sunma” ilkesi ile hareket eden Ercan Teknik başarısını ilkeli, çalışkan ve dürüst çalışan ekibine borçlu olduğu bilmektedir. Bu bilinçten hareketle Ercan Teknik, ülkemiz için daha uzun yıllar süren başarı ve dünya standartlarında hizmeti amaçlamaktadır.

Aşk İle Çalışan Bir Ekip

Ercan Teknik Ailesi, müşterilerine ve birbirlerine olan bağlılıklarını sevgi  içerisinde karşılıklı değer anlayışıyla göstermekte ve  “Başarı için sevdiğin işi yapmalısın!” ilkesi ile hareket etmektedir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde hedefleyerek, müşterilere katılan değeri önemsemektedir. 40 Yıllık Ercan Teknik başarısının arkasında ki gizli güç; işini severek yapan bir ekip, bir ailedir!

Değer Üreten Bir Firma

Var olmanın temel sorumluluğu hayata ve topluma karşı sürdürülebilir değer üretebilmek, kendinden başkalarını ve sonrasını da düşünebilmektir. Ercan Teknik kurulduğu günden bu yana, 40 yıllık yolculuğu boyunca sorumluluklarını bilen, ülkesine değer üreten ve yaşadığı dünyayı önemseyen zihniyetinden vazgeçmemiştir ve vazgeçmeyecektir.

İlgini çekebilecek içerikler

Online Ca free spins jack and the beanstalksino Play for Free It is vital to note that you should not sign...

Daha fazla oku

Someecards: Helping Couples Connect Their Thoughts With Sarcasm and Sass Since 2006

The small type: Someecards, the free find and fuck websites of charge, colorful on the web ecard business, happens to...

Daha fazla oku

What Men Find gorgeous About Women: 10 what to entice one

It isn't really a surprise anymore that appears are not the main thing that men need in females. But let's...

Daha fazla oku

How to become ‘Essential’ and not only An ‘Option’ When matchmaking

Dating is actually a battle; survival of fittest. If you are at DEFCON 5, we are in need of that...

Daha fazla oku

Online Slots Real Money, No Deposit There are many ways to jackpot jewels slot find a casino that offers real money...

Daha fazla oku

Purchase Term Paper From Mail – The Process

You could always purchase term paper by mail, but what a drag it is to have to wait for the...

Daha fazla oku

Evaluating Board Web destination Providers

When evaluating different plank portal suppliers, you should consider the cost and depth of their features, support services, and...

Daha fazla oku

What to anticipate in Anti virus Software

You may have thought to download antivirus software for your PC or perhaps mobile phone and now wonder which...

Daha fazla oku