Sıkça Sorulan Sorular

Stokta olmayan ürünlerin teslim süresi sipariş miktarına bağlı olmakla beraber ortalama 3-4 haftadır.
Distribütör firma olduğumuz için bu tip hizmetlerimiz yok. Ama ücretsiz eğitim hizmetimiz var.
vap.gea.com adresinden online seçim programına ulaşabilirsiniz.
Dixell; İtalya’da, Bock; Almanya ve Çekya’da, Sensata; ABD’de, J&E Hall; İtalya’da, Leitenberger; Almanya’da E.C.A. Türkiye’de üretiliyor.
Uzaktan izleme sistemi; tesiste çalışmakta olan Soğutma / İklimlendirme sistemlerinin ne yaptığını, nasıl çalıştığını, neleri kontrol ettiğini ve nasıl sonuçlar alındığını canlı olarak izlemeye, kaydetmeye ve müdahalede bulunmaya yarayan sistemlerdir. İnternet bağlantısı yapılarak dünyanın herhangi bir yerinden tesisi takip ve kontrol etmek mümkündür.
Kurmuş olduğumuz Ercan Akademi bünyesinde düzenli olarak belirlenmiş konularda ücretsiz eğitimler düzenliyoruz. Mesleki bilgiler de içeren eğitimlerimiz oldukça ilgi görmektedir.
Evet, orijinal ve garantisi var.
Taksit ve vade imkanları var, detaylar için satış temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Satmakta olduğumuz ürünler “teknik ürün” olmaları sebebiyle sektör profesyonellerinin hâkim olduğu kavram ve teknolojiler ile ilişkilidir. Dolayısıyla sektör profesyonellerinin sahip oldukları bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin bu tip ürünleri kullanma ya da kurma ihtimali çok düşüktür. Ürünlerimizi alıp kullanan ve bu ürünlerle son kullanıcılara hizmet veren tüm sektör profesyonellerine hem eğitim hem de canlı destek hizmeti vermekteyiz.
Satış temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.
İklimlendirme ve Soğutma sektörü temel sektörümüz olmakla beraber ilgili olması sebebiyle enerji sektörü de faaliyet gösterdiğimiz sektörler arasındadır.
Özel projelerde standart dışı uygulama ve çözümlerin bulunması sebebiyle proje içeriğine bağlı olarak ürün seçimi yapılmaktadır. Ürün teslim süreleri seçilen ürünlere bağlı olarak belirlenmektedir. Proje yönetim sürecimiz satış temsilcimizle yapılan ilk görüşme ile başlamaktadır. Daha sonra ihtiyaçlar belirlenerek konu proje ekibine aktarılmaktadır. Proje yönetimi bu noktadan itibaren Proje ekibi tarafından, satış ve yönetim koordinasyonu ile süreci ilerletmektedir.
Bu sorunun tek bir cevabı yok. Muhafaza etmek istediğiniz her gıda özelinde farklı ihtiyaçlar bulunmaktadır. Fakat bir genelleme yapacak olursak açık olarak istiflenen meyve ve sebzelerin muhafazası için sıcaklık ve nem kontrolünün yapılması zorunludur. Hızlı tüketim şartlarında bu iki unsur ile yapılan muhafaza yeterli olacaktır. Orta ve uzun süreli muhafaza ihtiyaçlarında ise CO2 seviye (karbondioksit) kontrolü bu tip ürünlerin sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Meyveler özelinde ise kontrol edilmesi gereken unsurlara, meyveler tarafından salınan bazı gazlar eklenmektedir. Paketlenmiş olarak saklanacak ürünlerde sadece sıcaklık kontrolünün yapılması yeterli olacaktır.

İlgini çekebilecek içerikler

Online Ca free spins jack and the beanstalksino Play for Free It is vital to note that you should not sign...

Daha fazla oku

Someecards: Helping Couples Connect Their Thoughts With Sarcasm and Sass Since 2006

The small type: Someecards, the free find and fuck websites of charge, colorful on the web ecard business, happens to...

Daha fazla oku

What Men Find gorgeous About Women: 10 what to entice one

It isn't really a surprise anymore that appears are not the main thing that men need in females. But let's...

Daha fazla oku

How to become ‘Essential’ and not only An ‘Option’ When matchmaking

Dating is actually a battle; survival of fittest. If you are at DEFCON 5, we are in need of that...

Daha fazla oku

Online Slots Real Money, No Deposit There are many ways to jackpot jewels slot find a casino that offers real money...

Daha fazla oku

Purchase Term Paper From Mail – The Process

You could always purchase term paper by mail, but what a drag it is to have to wait for the...

Daha fazla oku

Evaluating Board Web destination Providers

When evaluating different plank portal suppliers, you should consider the cost and depth of their features, support services, and...

Daha fazla oku

What to anticipate in Anti virus Software

You may have thought to download antivirus software for your PC or perhaps mobile phone and now wonder which...

Daha fazla oku